SIKÇA SORULAN SORULAR

Museum of Motivation Nedir?

Teknolojiyi, hayalleri ve tasarımı motivasyon konsepti ile birleştiren tam 7 ayrı bölümden oluşan ortalama 70 dakika süren Türkiye’nin ilk interaktif serüveni. İçinde dev top havuzu, sanal gerçeklik teknolojileri, selfie alanları, sihirli orman, illüzyon odası ve dijital grafiti gibi konseptlerin yer aldığı bambaşka bir dünya var.

Museum of Motivation içerisinde ortalama ne kadar zaman geçirilebilir?

Etkinlik alanımızdaki ortalama ziyaretçi süremiz ortalama 60 – 75 dakikadır.

Sergi bilet ücreti ne kadar?

Genel Giriş Fiyat : 59,00 TL

Öğrenci Bileti Fiyat : 39,00 TL

Çocuk Bileti Fiyat : 39,00 TL

65 Yaş Üstü Fiyat : 39,00 TL

Aile Bileti ( 4 kişilik ) Fiyat : 129,00 TL

Ziyaret saatleri nedir?

Museum of Motivation, Pazartesi hariç 12:00 itibari ile açılacak ve 22:00 itibari ile kapanacaktır. Son ziyaretçi girişi 21:00’de yapılmalıdır.

Neden Pazartesi günleri kapalı?

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için her Pazartesi bakım, nano hijyen dezenfeksiyon uygulaması ve genel temizlik günümüzdür.

Museum of Motivation hangi yaş grupları için uygundur?

3 yaş ve üzeri kendini motive etmek isteyen her yaş grubundan ziyaretçilerimiz için uygundur.

Sergi içerisi Covid – 19 için güvenli midir? 

Museum of Motivation Türkiye’de ki ilk üstü açılabilen ve temiz hava girişi sağlayabilen sergi alanıdır. Pandemi süresince sadece aynı gruptan insanları başka ziyaretçilerimizle yüz yüze getirmeden belirli bir rota eşliğinde ve rehberimizle gezdiriyoruz. Yeni grup girmeden alan tamamen dejenfekte ediliyor. Ayrıca tüm alan virüsün tutunamayacağı zemin haline gelmesi için nano hijyen dezenfeksiyon uygulaması yapılmaktadır.

Biletler nerede satılıyor?

Biletler Passo.com.tr ve Museum of Motivation gişesinde satılmaktadır. Ya da avantajlı menüler ile Waga Mundos restorandan da temin edilebilmektedir.

© 2020 by Marketing Toys